БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
HUGO BOSS

1513718 VELOCITY

Шифра на артикл: 22206
Šifra proizvođača: VELOCITY
0 МКД
21.790 МКД
19.611 МКД
Заштеда: 2.179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Бела
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara