БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513716 VELOCITY
1513716 VELOCITY
1513716 VELOCITY
1513716 VELOCITY
1513716 VELOCITY
1513716 VELOCITY
1513716 VELOCITY
1513716 VELOCITY
HUGO BOSS

1513716 VELOCITY

Шифра на артикл: 22205
Šifra proizvođača: VELOCITY
0 МКД
18.490 МКД
16.641 МКД
Заштеда: 1.849 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.490 МКД
Заштеда 25%
17.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
17.091 МКД
Заштеда 10%
18.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
14.391 МКД
Заштеда 10%
15.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.411 МКД
Заштеда 10%
13.790 МКД
Количина: 1