БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513711 PIONEER
1513711 PIONEER
1513711 PIONEER
1513711 PIONEER
1513711 PIONEER
1513711 PIONEER
1513711 PIONEER
1513711 PIONEER
1513711 PIONEER
1513711 PIONEER
HUGO BOSS

1513711 PIONEER

Шифра на артикл: 22192
Šifra proizvođača: PIONEER
0 МКД
21.790 МКД
19.611 МКД
Заштеда: 2.179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.041 МКД
Заштеда 10%
14.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
18.891 МКД
Заштеда 10%
20.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.621 МКД
Заштеда 10%
10.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
8.541 МКД
Заштеда 10%
9.490 МКД
Количина: 1