БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513804 ASSOCIATE
1513804 ASSOCIATE
1513804 ASSOCIATE
1513804 ASSOCIATE
1513804 ASSOCIATE
1513804 ASSOCIATE
1513804 ASSOCIATE
1513804 ASSOCIATE
HUGO BOSS

1513804 ASSOCIATE

Шифра на артикл: 22168
Šifra proizvođača: ASSOCIATE
0 МКД
22.990 МКД
20.691 МКД
Заштеда: 2.299 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.421 МКД
Заштеда 10%
12.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.791 МКД
Заштеда 10%
11.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.441 МКД
Заштеда 10%
10.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
8.754 МКД
Заштеда 40%
14.590 МКД
Количина: 1