БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CIWGR2008103 RUSCELLO
CERRUTI 1881

CIWGR2008103 RUSCELLO

Шифра на артикл: 21608
Šifra proizvođača: RUSCELLO
0 МКД
25.790 МКД
25.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
18.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.890 МКД
Количина: 1