БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1791800 DENIM
1791800 DENIM
1791800 DENIM
1791800 DENIM
1791800 DENIM
1791800 DENIM
1791800 DENIM
1791800 DENIM
TOMMY HILFIGER

1791800 DENIM

Шифра на артикл: 21576
Šifra proizvođača: DENIM
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Сезона FW20
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara