БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
R8873612006 TRAGUARDO
MASERATI

R8873612006 TRAGUARDO

Шифра на артикл: 21552
Šifra proizvođača: TRAGUARDO
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник 12/24 часа, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сива
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara