БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
R8853108005 POTENZA
MASERATI

R8853108005 POTENZA

Шифра на артикл: 21536
Šifra proizvođača: POTENZA
0 МКД
16.990 МКД
15.291 МКД
Заштеда: 1.699 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.521 МКД
Заштеда 10%
11.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
23.751 МКД
Заштеда 10%
26.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.751 МКД
Заштеда 10%
6.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.321 МКД
Заштеда 10%
13.690 МКД
Количина: 1