R8823118005 EPOCA
MASERATI

R8823118005 EPOCA

Шифра на артикл: 21527
Šifra proizvođača: EPOCA
0 МКД
23.990 МКД
14.394 МКД
Заштеда: 9.596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
15.490 МКД
Додадено во омилени
17.990 МКД
Додадено во омилени
8.690 МКД