R3273661026 230
R3273661026 230
R3273661026 230
R3273661026 230
R3273661026 230
R3273661026 230
R3273661026 230
R3273661026 230
R3273661026 230
R3273661026 230
SECTOR

R3273661026 230

Шифра на артикл: 21492
Šifra proizvođača: 230
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
19.690 МКД
Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
28.390 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД