БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
R3273643007 ADV2500
R3273643007 ADV2500
R3273643007 ADV2500
R3273643007 ADV2500
R3273643007 ADV2500
R3273643007 ADV2500
R3273643007 ADV2500
R3273643007 ADV2500
R3273643007 ADV2500
R3273643007 ADV2500
SECTOR

R3273643007 ADV2500

Шифра на артикл: 21491
Šifra proizvođača: ADV2500
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Тахиметар, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.231 МКД
Заштеда 10%
13.590 МКД
Додадено во омилени
9.891 МКД
Заштеда 10%
10.990 МКД
Додадено во омилени
20.601 МКД
Заштеда 10%
22.890 МКД
Додадено во омилени
10.071 МКД
Заштеда 10%
11.190 МКД