R3253161041 230
R3253161041 230
R3253161041 230
R3253161041 230
R3253161041 230
R3253161041 230
R3253161041 230
R3253161041 230
R3253161041 230
R3253161041 230
SECTOR

R3253161041 230

Шифра на артикл: 21481
Šifra proizvođača: 230
0 МКД
8.290 МКД
8.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
30.990 МКД
Додадено во омилени
28.990 МКД
Додадено во омилени
22.890 МКД
Додадено во омилени
32.790 МКД