БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2001116 MOON
2001116 MOON
2001116 MOON
2001116 MOON
2001116 MOON
2001116 MOON
LACOSTE

2001116 MOON

Шифра на артикл: 21466
Šifra proizvođača: MOON
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.190 МКД
Додадено во омилени
11.890 МКД
Додадено во омилени
9.190 МКД
Додадено во омилени
11.690 МКД