2011079 BOSTON
2011079 BOSTON
2011079 BOSTON
2011079 BOSTON
2011079 BOSTON
2011079 BOSTON
2011079 BOSTON
2011079 BOSTON
LACOSTE

2011079 BOSTON

Шифра на артикл: 21449
Šifra proizvođača: BOSTON
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена, Црна
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
14.290 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД