БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L177M0065 Serpente solo
JC1L177M0065 Serpente solo
JC1L177M0065 Serpente solo
JC1L177M0065 Serpente solo
JC1L177M0065 Serpente solo
JC1L177M0065 Serpente solo
JUST CAVALLI

JC1L177M0065 Serpente solo

Шифра на артикл: 21372
Šifra proizvođača: Serpente solo
0 МКД
13.990 МКД
6.995 МКД
Заштеда: 6.995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 22 X 35
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд, Сребрена
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Змијолико
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Гостивар, Куманово
Trenutno nema komentara