БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L168M0095 Serpente doppio
JC1L168M0095 Serpente doppio
JC1L168M0095 Serpente doppio
JC1L168M0095 Serpente doppio
JC1L168M0095 Serpente doppio
JC1L168M0095 Serpente doppio
JUST CAVALLI

JC1L168M0095 Serpente doppio

Шифра на артикл: 21369
Šifra proizvođača: Serpente doppio
0 МКД
14.890 МКД
7.445 МКД
Заштеда: 7.445 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 22 X 35
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
17.790 МКД