БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L073M0015 Nascosto
JUST CAVALLI

JC1L073M0015 Nascosto

Шифра на артикл: 21363
Šifra proizvođača: Nascosto
0 МКД
17.290 МКД
10.374 МКД
Заштеда: 6.916 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 22 X 29
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност OUTLET Аеродром
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.590 МКД
Додадено во омилени
9.390 МКД
Заштеда 24%
12.390 МКД
Додадено во омилени
17.790 МКД
Додадено во омилени
10.990 МКД
Заштеда 21%
13.990 МКД