БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4824 COPELAND
ES4824 COPELAND
ES4824 COPELAND
ES4824 COPELAND
ES4824 COPELAND
ES4824 COPELAND
ES4824 COPELAND
ES4824 COPELAND
FOSSIL

ES4824 COPELAND

Шифра на артикл: 21306
Šifra proizvođača: COPELAND
0 МКД
5.490 МКД
4.941 МКД
Заштеда: 549 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 34
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Тегет
Сезона SS21
Стил Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 16
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.001 МКД
Заштеда 10%
8.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.471 МКД
Заштеда 10%
7.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.914 МКД
Заштеда 40%
8.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД
Количина: 1