БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
06-4315.13.007 NEPTUNE DIVER
SWISS MILITARY HANOWA

06-4315.13.007 NEPTUNE DIVER

Шифра на артикл: 21239
Šifra proizvođača: NEPTUNE DIVER
0 МКД
18.490 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 7.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SWISS MILITARY HANOWA
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
16.490 МКД
Додадено во омилени
10.490 МКД
Додадено во омилени
27.690 МКД
Додадено во омилени
10.990 МКД