БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1-2117C LIVERPOOL SP
JACQUES LEMANS

1-2117C LIVERPOOL SP

Шифра на артикл: 21226
Šifra proizvođača: LIVERPOOL SP
0 МКД
12.290 МКД
11.061 МКД
Заштеда: 1.229 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
18.441 МКД
Заштеда 10%
20.490 МКД
Додадено во омилени
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Додадено во омилени
12.771 МКД
Заштеда 10%
14.190 МКД
Додадено во омилени
11.601 МКД
Заштеда 10%
12.890 МКД