NY2924 CROSSWALK
NY2924 CROSSWALK
NY2924 CROSSWALK
NY2924 CROSSWALK

NY2924 CROSSWALK

Шифра на артикл: 21074
Šifra proizvođača: CROSSWALK
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 26
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Сезона SS21
Ширина на ремче 10
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД
Додадено во омилени
17.991 МКД
Заштеда 10%
19.990 МКД
Додадено во омилени
26.451 МКД
Заштеда 10%
29.390 МКД
Додадено во омилени
22.851 МКД
Заштеда 10%
25.390 МКД