MK6916 PARKER
MK6916 PARKER
MK6916 PARKER
MK6916 PARKER
MICHAEL KORS

MK6916 PARKER

Шифра на артикл: 21066
Šifra proizvođača: PARKER
0 МКД
15.690 МКД
15.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Вештачка кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 39
Функција на часовник Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Сезона SS21
Ширина на ремче 20
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Бела
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara