DZ4507 MS9
DZ4507 MS9
DZ4507 MS9
DZ4507 MS9
DZ4507 MS9
DZ4507 MS9
DZ4507 MS9
DZ4507 MS9
DIESEL

DZ4507 MS9

Шифра на артикл: 21059
Šifra proizvođača: MS9
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 48
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Ширина на ремче 14
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
14.841 МКД
Заштеда 10%
16.490 МКД
Додадено во омилени
20.241 МКД
Заштеда 10%
22.490 МКД
Додадено во омилени
11.691 МКД
Заштеда 10%
12.990 МКД
Додадено во омилени
13.131 МКД
Заштеда 10%
14.590 МКД