DZ4505 MS9
DZ4505 MS9
DZ4505 MS9
DZ4505 MS9
DZ4505 MS9
DZ4505 MS9
DIESEL

DZ4505 MS9

Шифра на артикл: 21058
Šifra proizvođača: MS9
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 48
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Ширина на ремче 14
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
16.190 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД
Додадено во омилени
19.490 МКД
Заштеда 32%
28.490 МКД