БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
FS5763 NEUTRA CHRONO
FS5763 NEUTRA CHRONO
FS5763 NEUTRA CHRONO
FS5763 NEUTRA CHRONO
FOSSIL

FS5763 NEUTRA CHRONO

Шифра на артикл: 21056
Šifra proizvođača: NEUTRA CHRONO
0 МКД
11.790 МКД
10.611 МКД
Заштеда: 1.179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Персонализирај ме
Персонализацијата е бесплатна!
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Кафеава
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Кафеава
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 22
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.071 МКД
Заштеда 10%
11.190 МКД
Додадено во омилени
10.071 МКД
Заштеда 10%
11.190 МКД
Додадено во омилени
9.441 МКД
Заштеда 10%
10.490 МКД
Додадено во омилени
9.594 МКД
Заштеда 40%
15.990 МКД