БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4529 CARLIE MINI
ES4529 CARLIE MINI
ES4529 CARLIE MINI
ES4529 CARLIE MINI
ES4529 CARLIE MINI
ES4529 CARLIE MINI
FOSSIL

ES4529 CARLIE MINI

Шифра на артикл: 21051
Šifra proizvođača: CARLIE MINI
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на ремче Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Ширина на ремче 12
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
8.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.095 МКД
Заштеда 50%
8.190 МКД
Количина: 1