БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BQ3323 LANEY
FOSSIL

BQ3323 LANEY

Шифра на артикл: 21050
Šifra proizvođača: LANEY
0 МКД
7.190 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 1.200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 34
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Крем
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 14
Достапност Рамстор, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.290 МКД
Количина: 1