БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BQ2449IE SULLIVAN
FOSSIL

BQ2449IE SULLIVAN

Шифра на артикл: 21048
Šifra proizvođača: SULLIVAN
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Мултифункциски, Тахиметар
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Ширина на ремче 24
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.971 МКД
Заштеда 10%
12.190 МКД