БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
W-218H-8A W-218
W-218H-8A W-218
W-218H-8A W-218
W-218H-8A W-218
CASIO

W-218H-8A W-218

Шифра на артикл: 21043
Šifra proizvođača: W-218
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43,2 X 44,4
Функција на часовник 12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Тајмер
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.295 МКД
Заштеда 50%
18.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.495 МКД
Заштеда 50%
6.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.990 МКД
Количина: 1