БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EFV-610DC-1A EFV-610
EFV-610DC-1A EFV-610
EFV-610DC-1A EFV-610
EFV-610DC-1A EFV-610
EDIFICE

EFV-610DC-1A EFV-610

Шифра на артикл: 21033
Šifra proizvođača: EFV-610
0 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 48,3
Функција на часовник Датум, Илуминација, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Сезона SS21
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
23.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
29.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
21.590 МКД
Количина: 1