W1049G6 LEGACY
W1049G6 LEGACY
W1049G6 LEGACY
W1049G6 LEGACY
W1049G6 LEGACY
W1049G6 LEGACY
GUESS

W1049G6 LEGACY

Шифра на артикл: 21009
Šifra proizvođača: LEGACY
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црвена
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
31.990 МКД
Додадено во омилени
14.274 МКД
Заштеда 40%
23.790 МКД