БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4975 KALYA
ES4975 KALYA
ES4975 KALYA
ES4975 KALYA
ES4975 KALYA
ES4975 KALYA
FOSSIL

ES4975 KALYA

Шифра на артикл: 20950
Šifra proizvođača: KALYA
0 МКД
7.190 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 2.200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Маслинесто зелена
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Маслинесто зелена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara