БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BQ2488 WYLIE
BQ2488 WYLIE
BQ2488 WYLIE
BQ2488 WYLIE
BQ2488 WYLIE
BQ2488 WYLIE
FOSSIL

BQ2488 WYLIE

Шифра на артикл: 20943
Šifra proizvođača: WYLIE
0 МКД
6.090 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 1.100 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Маслинесто зелена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Настел - Тафталиџе, OUTLET Аеродром, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara