БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPLO0819 ABERDEEN
VSPLO0819 ABERDEEN
VSPLO0819 ABERDEEN
VSPLO0819 ABERDEEN
VSPLO0819 ABERDEEN
VSPLO0819 ABERDEEN
VERSUS VERSACE

VSPLO0819 ABERDEEN

Шифра на артикл: 20862
Šifra proizvođača: ABERDEEN
0 МКД
15.490 МКД
9.294 МКД
Заштеда: 6.196 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 20, 22
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.521 МКД
Заштеда 10%
11.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
23.751 МКД
Заштеда 10%
26.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.751 МКД
Заштеда 10%
6.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.321 МКД
Заштеда 10%
13.690 МКД
Количина: 1