БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L143M0055 SET
JUST CAVALLI

JC1L143M0055 SET

Шифра на артикл: 20778
Šifra proizvođača: SET
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
16.690 МКД
Додадено во омилени
19.790 МКД
Додадено во омилени
15.390 МКД
Додадено во омилени
14.190 МКД