БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L153M0065 Glam Chic
JUST CAVALLI

JC1L153M0065 Glam Chic

Шифра на артикл: 20759
Šifra proizvođača: Glam Chic
0 МКД
15.990 МКД
7.995 МКД
Заштеда: 7.995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 26
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
20.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
18.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.990 МКД
Количина: 1