ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GR-B200RAF-8A
G-SHOCK

GR-B200RAF-8A

Шифра на артикл: 20723
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 54,1 X 63
Функција на часовник 12/24 часа, AIRPLANE MODE, BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Алтиметар, Барометар, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Дигитален компас, Илуминација, Календар, Меморија на освоени височини, Мерач на чекори, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Тајмер, Термометар, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.990 МКД
Додадено во омилени
10.990 МКД
Додадено во омилени
10.990 МКД
Додадено во омилени
9.390 МКД
string(0) ""
string(0) ""