БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DZ1931 MS9
DZ1931 MS9
DZ1931 MS9
DZ1931 MS9
DZ1931 MS9
DZ1931 MS9
DIESEL

DZ1931 MS9

Шифра на артикл: 20640
Šifra proizvođača: MS9
0 МКД
12.290 МКД
8.603 МКД
Заштеда: 3.687 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа, Силикон, Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Сива
Сезона FW20
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 22
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara