БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EQB-1000XD-1A
EQB-1000XD-1A
EQB-1000XD-1A
EQB-1000XD-1A
EQB-1000XD-1A
EQB-1000XD-1A
EDIFICE

EQB-1000XD-1A

Шифра на артикл: 20587

Ремче и куќиште од челик, сафирно стакло, соларно напојување, Bluetooth 4.0, Phone Finder, Smart Access Technology.

Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,6
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, PHONE FINDER, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Илуминација, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Спортски
Достапност Поинт Ретаил Парк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.490 МКД
Додадено во омилени
10.490 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД
Додадено во омилени
6.190 МКД