БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MWA-100H-1A MWA-100
CASIO

MWA-100H-1A MWA-100

Шифра на артикл: 20579
Šifra proizvođača: MWA-100
0 МКД
2.990 МКД
2.691 МКД
Заштеда: 299 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 50,6
Функција на часовник 12/24 часа, Илуминација, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.990 МКД
Заштеда 36%
21.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.951 МКД
Заштеда 10%
4.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
16.191 МКД
Заштеда 10%
17.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.411 МКД
Заштеда 10%
13.790 МКД
Количина: 1