БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MWA-100H-1A MWA-100
CASIO

MWA-100H-1A MWA-100

Шифра на артикл: 20579
Šifra proizvođača: MWA-100
0 МКД
3.290 МКД
2.961 МКД
Заштеда: 329 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL, XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 50,6
Функција на часовник 12/24 часа, Илуминација, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.301 МКД
Заштеда 10%
5.890 МКД
Додадено во омилени
5.301 МКД
Заштеда 10%
5.890 МКД
Додадено во омилени
3.951 МКД
Заштеда 10%
4.390 МКД
Додадено во омилени
6.111 МКД
Заштеда 10%
6.790 МКД