БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BFGMG-X237 THE BOXY
BFGMG-X237 THE BOXY
BFGMG-X237 THE BOXY
BFGMG-X237 THE BOXY
BFGMG-X237 THE BOXY
BFGMG-X237 THE BOXY
BFGMG-X237 THE BOXY
BFGMG-X237 THE BOXY
BFGMG-X237 THE BOXY
BFGMG-X237 THE BOXY
ROSEFIELD

BFGMG-X237 THE BOXY

Шифра на артикл: 20549
Šifra proizvođača: THE BOXY
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 26 X 28
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Маслинесто зелена
Сезона FW19
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Ширина на ремче 16
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, OUTLET Аеродром, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara