БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1710430 THEO
1710430 THEO
1710430 THEO
1710430 THEO
1710430 THEO
1710430 THEO
TOMMY HILFIGER

1710430 THEO

Шифра на артикл: 20527
Šifra proizvođača: THEO
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Кафеава
Сезона FW20
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Ул. Македонија, Тетово Центар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.390 МКД
Додадено во омилени
9.990 МКД
Додадено во омилени
12.890 МКД
Додадено во омилени
12.890 МКД