БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GM-110-1A GM-110
G-SHOCK

GM-110-1A GM-110

Шифра на артикл: 20431
Šifra proizvođača: GM-110
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 48,8 X 51,9
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер, Хронограф
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.301 МКД
Заштеда 10%
5.890 МКД
Додадено во омилени
5.301 МКД
Заштеда 10%
5.890 МКД
Додадено во омилени
3.951 МКД
Заштеда 10%
4.390 МКД
Додадено во омилени
2.961 МКД
Заштеда 10%
3.290 МКД