DW-6900LS-1E DW-6900
G-SHOCK

DW-6900LS-1E DW-6900

Шифра на артикл: 20426
Šifra proizvođača: DW-6900
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL, XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 50 X 53,2
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
2.890 МКД