БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L099M0065 Just Trama
JUST CAVALLI

JC1L099M0065 Just Trama

Шифра на артикл: 20271
Šifra proizvođača: Just Trama
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Сваровски елементи, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
21.790 МКД
Заштеда 16%
25.790 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД
Додадено во омилени
7.490 МКД
Заштеда 29%
10.490 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Заштеда 25%
7.990 МКД