БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1-2056L DESIGN
JACQUES LEMANS

1-2056L DESIGN

Шифра на артикл: 20171
Šifra proizvođača: DESIGN
0 МКД
11.190 МКД
11.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Гостивар

Остави коментар

Останати коментари

  • Goran  Koleski
    Goran Koleski

    Luksuzen izgled

    07.03.2021. 21:20

Слични производи

Додадено во омилени
11.090 МКД
Додадено во омилени
13.390 МКД
Додадено во омилени
11.490 МКД
Додадено во омилени
12.290 МКД