БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GBX-100-7E
GBX-100-7E
GBX-100-7E
GBX-100-7E
G-SHOCK

GBX-100-7E

Шифра на артикл: 20168
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 46 X 50,9
Функција на часовник 12/24 часа, 5 X Тајмер(60мин), BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Анализа на тренинзи, Вибрација, Датум, Дигитален, Илуминација, Календар, Мерач на брзина, Мерач на чекори, Месечеви мени, Отпорност на удари и вибрации, План за тренинзи, Плима и осека, Податоци за поминат тренинзи, Стоперка
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Бела
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно

Остави коментар

Trenutno nema komentara