БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DW-5600LS-7E DW-5600
DW-5600LS-7E DW-5600
DW-5600LS-7E DW-5600
DW-5600LS-7E DW-5600
G-SHOCK

DW-5600LS-7E DW-5600

Шифра на артикл: 20159
Šifra proizvođača: DW-5600
0 МКД
7.490 МКД
3.745 МКД
Заштеда: 3.745 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Унисекс
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,8 X 48,9
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Портокалова
Боја на куќиште Бела
Боја на ремче Бела, Проѕирна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara