GW0055G2 SKIPPER
GUESS

GW0055G2 SKIPPER

Шифра на артикл: 20109
Šifra proizvođača: SKIPPER
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Сезона SS20
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
17.990 МКД
Додадено во омилени
11.190 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД
Додадено во омилени
22.990 МКД